Destiny 2: Poza Światłem – premierowy zwiastun i masa szczegółów

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/30 15:30
0
1

Bungie rozpoczyna przygotowania do premiery Destiny 2: Poza Światłem. Otrzymaliśmy nowy zwiastun, specjalny wideodokument i masę szczegółów na temat Sezonu Łowców.

Już za jedenaście dni – 10 listopada – na rynku zadebiutuje między innymi Destiny 2: Poza Światłem. Mowa o kolejnym, już piątym dużym dodatku do popularnej sieciowej strzelanki Destiny 2. Otrzymamy dalszą część historii, tym razem po raz pierwszy pozwalającą Strażnikom na wykorzystanie mocy pochodzących od Ciemności.

To oczywiście nie wszystko; deweloperzy ze studia Bungie rozpoczęli już wielkie przygotowania do premiery, publikując nowy, premierowy zwiastun oraz specjalny dokument na oficjalnym kanale gry na YouTubie – materiały znajdziecie poniżej. Zebraliśmy również wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Sezonu Łowców.

W listopadzie Strażnicy wyruszą na Europę, aby dowiedzieć się więcej o znajdujących się tam zagrożeniach, tajemnicach i mocy. Wówczas odbędzie się również premiera wspomnianego Sezonu Łowców, który pozwoli graczom na zdobywanie rang oraz odbieranie nagród z przepustki sezonowej. Odbierzemy także swój artefakt, który będziemy ulepszać podczas zabawy, podnosząc tym samym jego poziom mocy.

GramTV przedstawia:

Tydzień później, czyli 17 listopada, rozpocznie się misja fabularna sezonu oraz specjalna aktywność Polowania na Zrodzonych z Gniewu. Dewelopery postanowili podejść do sprawy nieco ostrożniej, dzięki czemu większość zawartości sezonowej oraz cały sprzęt pozostanie w grze przez cały czwarty rok, co oznacza, że przez cały czas trwania 4. roku będziemy mogli powracać do fabuły, aktywności oraz łupów z poprzednich sezonów. Poniżej zamieszczamy kalendarz dodatku oraz sezonu.

Destiny 2: Poza Światłem – premierowy zwiastun i masa szczegółów

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!