Apex Legends z nową mapą i legendą w nadchodzącym 7. sezonie

Maria Wawrzyniak
2020/10/27 16:30

Respawn Entertainment powoli zaczyna przygotowywać graczy Apex Legends do startu 7. sezonu rozgrywek we wspomnianym battle royale.

Przedwczoraj informowaliśmy Was o premierze gry Apex Legends na Steamie, która nastąpi już 4 listopada bieżącego roku. Wówczas podaliśmy również, że razem z debiutem na nowej platformie w battle royale studia Respawn Entertainment wystartuje 7. sezon rozgrywek pod tytułem Ascension. Z tej okazji twórcy przygotowali specjalną animację rozszerzającą fabułę produkcji – film Promise (Obietnica) znajdziecie poniżej.

Najważniejsze są jednak dla graczy nowości, które zostaną wprowadzone w nowym sezonie. Do tych należy nowa mapa Olympus (Olimp) umieszczona w chmurach, po której będziemy poruszać się pojazdem znanym jako Trident. Oprócz mapy w grze pojawi się nowa legenda, Horizon.

To właśnie ją zaprezentowano na powyższym materiale – mowa o dr Mary Somers, która prawie wiek temu została zatrudniona, aby zapobiec kataklizmowi energetycznemu. Bohaterka wyruszyła w podróż, aby znaleźć odpowiedzi na pytania, jednak zanim opuściła Olimp, złożyła obietnicę swojemu synowi – i zamierza jej dotrzymać. Jeśli chcecie dowiedzieć się, o co dokładniej chodzi, polecamy obejrzeć animację.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych zapraszamy również na oficjalną stronę internetową gry, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat nowego sezonu. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Apex Legends z nową mapą i legendą w nadchodzącym 7. sezonie

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!