Apex Legends już niedługo na Steamie, wersja na Switcha opóźniona

Maria Wawrzyniak
2020/10/25 14:00

Respawn Entertainment wraz z firmą Electronic Arts poinformowało, że Apex Legends zadebiutuje na Steamie już 4 listopada. Opóźniono jednak wersję na Nintendo Switch.

O tym, że gra Apex Legends pojawi się na Steamie oficjalnie dowiedzieliśmy się jeszcze w czerwcu podczas wydarzenia EA Play Live. Teraz przedstawiciele firmy Electronic Arts potwierdzili informację i poinformowali, iż premiera battle royale od studia Respawn Entertainment na platformie Steam odbędzie się 4 listopada bieżącego roku.

Tego samego dnia wystartuje także siódmy sezon rozgrywek. Obecni gracze, którzy grają w Apex Legends za pośrednictwem platformy Origin będą mogli bez problemu przenieść się na Steama – wszelkie postępy użytkowników zostaną zachowane i będą dzielone pomiędzy wspomnianymi sklepami.Apex Legends już niedługo na Steamie, wersja na Switcha opóźniona

GramTV przedstawia:

Dla wszystkich graczy, którzy planują grać w Apex Legends na Steamie, twórcy przygotowali specjalne zawieszki z serii Portal oraz Half-Life, w które możemy wyposażyć nasze legendy. Na sam koniec musimy jednak przyznać, że nie mamy dobrych wieści dla czekających na premierę gry na Nintendo Switch – ta została bowiem opóźniona.

Na ten moment wiemy jedynie, że Apex Legends ma zadebiutować na Switchu w 2021 roku, aczkolwiek już w dniu debiutu zaoferuje pełne wsparcie funkcji cross-play. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!