Konsolowcy wyłączają cross-play w CoD Cold War, aby uniknąć cheaterów – w becie

Maria Wawrzyniak
2020/10/18 16:30

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, gracze konsolowi muszą unikać oszustów nawet w beta-testach – chodzi oczywiście o Call of Duty: Black Ops – Cold War.

Jak podaje serwis Eurogamer, użytkownicy, którzy grają w Call of Duty: Black Ops – Cold War na konsolach często decydują się na wyłączenie funkcji cross-play, aby uniknąć cheaterów. Aktualnie trwają otwarte beta-testy, które zostały przedłużone o jeden dzień (pisaliśmy o tym w osobnej wiadomości). Otwarte, czyli dostępne zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych, jak i konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.Konsolowcy wyłączają cross-play w CoD Cold War, aby uniknąć cheaterów – w becieI choć jest to dopiero faza bety, coraz więcej graczy spotyka na swojej drodze oszustów. Wystarczy, jak w wielu przypadkach oszustw, wejść na forum danej gry na Reddicie, aby szybko znaleźć udokumentowane przypadki cheatowania. Popularność na Redditowym forum Cold War zyskało opublikowane zaledwie dzień temu nagranie pokazujące, jak wygrany używa tak zwanego aim bota – widać to na pierwszy rzut oka.

To jednak niejedyny przypadek oszukiwania. Czy Activision kiedykolwiek upora się z problemem, który – nie oszukujmy się – jest naprawdę poważny? Cóż, większość graczy chyba dawno zdążyła w to wątpić – i po prostu wyłącza cross-play. Gorzej mają uczciwi gracze na pecetach…

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops – Cold War zadebiutuje już 13 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych (będzie dostępna wyłącznie w Battle.net) oraz konsolach obecnej (PlayStation 4, Xbox One) i nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X). Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat produkcji, zapraszamy pod ten adres. Jeżeli natomiast chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi Cold War, zapraszamy tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!