Fani serii Killzone twierdzą, że Sony chce im coś przekazać poprzez menu PS5

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/17 11:20
1
0

Wielu graczy przepuszcza, że oficjalna prezentacja interfejsu użytkownika w konsoli PS5 zwiastuje powrót serii Killzone. W końcu nadzieja umiera ostatnia, prawda?

W czwartek przedstawiciele firmy Sony zdecydowali się oficjalnie zaprezentować interfejs użytkownika w konsoli nowej generacji PlayStation 5. Materiał bardzo szybko wylądował na górze listy najpopularniejszych filmów na YouTubie, wywołując niemałe poruszenie wśród graczy – ba, szczególnie wśród miłośników serii Killzone.

Fani cyklu są bowiem przekonani, że japońska korporacja próbuje im coś powiedzieć właśnie za pomocą menu. Dlaczego? Jak tłumaczą dziennikarze serwisu Push Square, nietrudno zauważyć, iż na samym początku prezentacji, jeszcze na ekranie logowania widzimy użytkownika z awatarem Helghasta.Fani serii Killzone twierdzą, że Sony chce im coś przekazać poprzez menu PS5

GramTV przedstawia:

A jakby tego było mało, użytkownik nazywa się Scotty Kenzo. Fani Killzone twierdzą, że jest to nawiązanie do żołnierza Kenzo Hakana. Cóż, niezależnie od tego, ile jest w tym wszystkim prawdy, są to jedynie spekulacje. Co nie zmienia faktu, że nadzieja – mimo wszystko – umiera ostatnia, prawda? Przypomnijmy, że najnowszą odsłoną serii Killzone jest gra Killzone: Shadow Fall, która zadebiutowała na rynku 15 listopada 2013 roku na konsoli PlayStation 4.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
17/10/2020 18:13

Brakuje mi Killzone, to jedna z moich ulubionych marek. I z każdego killzona mam jakieś niezapomniane wspomnienia.