Plotka: The Outer Worlds 2 w fazie preprodukcji, ale nic nie jest jeszcze pewne

Maria Wawrzyniak
2020/10/12 15:30
0
0

Na horyzoncie pojawiły się interesujące plotki dotyczące gry The Outer Worlds, które sugerują, że kontynuacja powstaje i znajduje się w fazie preprodukcji.

Mamy ciekawe wieści dla miłośników gry The Outer Worlds od studia Obsidian Entertainment. Jeśli bowiem wierzyć najnowszym doniesieniom branżowego analityka Daniela Ahmada z firmy Niko Partners, deweloperzy należący do wspomnianego zespołu pracują aktualnie nad kontynuacją tytułu, która ma znajdować się w fazie preprodukcji. Z tego względu nic nie jest jeszcze pewne, a w miarę rozwoju sytuacji sequel może stać się czymś zupełnie innym – Ahmad podaje jednak, że na ten moment projekt funkcjonuje wewnętrznie jako The Outer Worlds 2. Oczywiście, należy pamiętać, że są to jedynie plotki. Prawdopodobne, ale plotki.Plotka: The Outer Worlds 2 w fazie preprodukcji, ale nic nie jest jeszcze pewne

Przypomnijmy, że The Outer Worlds zadebiutowało 25 października ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, natomiast w przyszłym roku gra ukaże się również na Nintendo Switch. Nieco później, bo 9 września bieżącego roku gra doczekała się dodatku Peril on Gorgon, który oceniliśmy, a jego recenzję znajdziecie pod tym adresem. Jeszcze w tym miesiącu gra pojawi się także na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!