Niebezpieczna sytuacja podczas kręcenie Borata 2. Dla Cohena mogło skończyć się tragicznie

Radosław Krajewski
2020/10/09 18:10
0
0

Sacha Baron Cohen opowiedział o jednej groźnej sytuacji, która spotkała go podczas tworzenia drugiej części Borata.

Produkcja drugiego Borata długo owiana była tajemnicą. W sieci od końca sierpnia zaczęły pojawiać się plotki, które sugerowały, że Sacha Baron Cohen powrócił do swojej ikonicznej roli. W końcu na początku tego miesiąca oficjalnie ogłoszono, że film trafi do usługi Prime Video od Amazonu. Już pierwszy zwiastun sugerował, że fani nietypowego i zwariowanego Kazacha, dostaną jeszcze więcej absurdalnego humoru. Aktor wcielający się w bohatera znany jest ze swoich ryzykownych akcji i podczas kręcenie filmu nie było inaczej. Teraz Cohen zdradził, że jedna sytuacja była na tyle groźna, że bał się o własne życie.

Niebezpieczna sytuacja podczas kręcenie Borata 2. Dla Cohena mogło skończyć się tragicznie

W jednej ze scen z filmu zobaczymy, jak Borat pojawia się na wiecu poparcia dla drugiej poprawki amerykańskiej Konstytucji, gwarantującej prawo do posiadania broni. Cohen przebrał się za piosenkarza muzyki country, aby wniknąć w tłum. W niedawnym wywiadzie przyznał, że bał się o swoje życie, bo czuł, że kamizelka kuloodporna, którą miał wtedy założoną, była niewystarczająca. Okazało się, że rozzłoszczony przez niego tłum ma przy sobie broń półautomatyczną.

„Podczas kręcenia drugiej części Borata uczestniczyłem w wiecu poparcia posiadania broni w stanie Waszyngton jako prawicowy piosenkarz. Kiedy organizatorzy próbowali mnie powstrzymać na scenie podczas koncertu, pobiegłem do samochodu, aby uciec z miejsca. Wściekły tłum zagrodził mnie i reszcie ekipy drogę wyjazdu. Zaczęli walić pięściami w pojazd. Pod strojem miałem na sobie kamizelkę kuloodporną, ale czułem, że ona nie wystarczy, gdy otaczają nas ludzie noszący półautomatyczną broń. Kiedy ktoś zdołał otworzyć drzwi, żeby mnie stamtąd wyciągnąć, wykorzystałem ciężar swojego ciała, aby je zamknąć i przytrzymać do czasu, aż nasz pojazd nie wydostał się z pułapki” – wyznał Cohen.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w nowym filmie Borat będzie próbował wydać za mąż swoją córkę, aby zyskać wpływy w Białym Domu. Obraz ma przedstawić relację Donalda Trumpa z nieżyjącym Jeffreyem Epsteinem oskarżonym o molestowanie seksualne. Pojawi się również wiceprezydent Mike Pence oraz prawnik prezydenta Rudy Giuliani.

Borat 2 trafi do serwisu Prime Video już 23 października.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!