Radzieccy partyzanci wkraczają do gry. Data premiery strategii Partisans 1941

LM
2020/09/16 14:25
0
0

Ciekawa propozycja dla fanów Desperados i Commandos. Partisans 1941 ukaże się na PC już w październiku.

Jeśli jak dotąd zdążyliście ograć już każdą pojedynczą misję wydanego niedawno Desperados 3, to mamy dobrą wiadomość. Daedalic Entertainment ogłosiło właśnie oficjalną datę premiery wyprodukowanej przez studio Alter Games gry Partisans 1941. Strategia czasu rzeczywistego z silnym naciskiem na taktykę i skradanie zadebiutuje na PC za pośrednictwem Steam dokładnie 14 października. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.Radzieccy partyzanci wkraczają do gry. Data premiery strategii Partisans 1941

Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy raczej nie będą powstrzymywać nas przed załatwieniem spraw… niezbyt dyskretnie. Podczas zabawy w Partisans 1941 staniemy na czele radzieckiego ruchu oporu przeciwko okupującym ZSRR Nazistom. Twórcy oddają w nasze zestaw wojaków o unikalnych umiejętnościach, bogaty arsenał rozmaitych broni i gadżetów, oraz rozbudowaną mechanikę, która pozwoli nam realizować poszczególne scenariusze dokładnie tak, jak sobie wymyślimy.

GramTV przedstawia:

Trudno po kilku materiałach wideo wskazać obiecywane przez Alter Games innowacje, ale z pewnością szykuje się ciekawa jesień dla fanów strategii. Szczególnie że Partisans 1941 świetnie wpasowało się w okienko przez wyczekiwaną premierą niedawno zapowiedzianego War Mongrels.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!