Ostatnia przygoda Geralta. Data premiery Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

Radosław Krajewski
2020/09/13 19:43
3
0

Długo wyczekiwana kontynuacja stworzona przez fanów doczekała się daty premiery. Mod pobierzemy jeszcze w tym roku.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów świata Wiedźmina i Geralta z Rivii. Popularna i długo oczekiwana dodatkowa historia tworzona przez fanów jest już na ukończeniu i zadebiutuje 26 października. Pożegnanie Białego Wilka doczekało się nowego zwiastuna, gdzie zdradzono nie tylko datę premiery modyfikacji, ale również pojawienie się doskonale znanych postaci z kart prozy Andrzeja Sapkowskiego i trzech gier studia CD Projekt RED.

Ostatnia przygoda Geralta. Data premiery Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

Opowieść będzie bezpośrednią kontynuacją historii zawartej w Wiedźminie 3 i dwóch dodatkach. W Pożegnaniu Białego Wilka będziemy śledzić dalsze losy Geralta, który wkrótce stanie na ślubnym kobiercu wraz z Yennefer. Wesele poprzedzi huczny wieczór kawalerski. ie zabraknie również walki, gdzie Geralt raz jeszcze będzie musiał udowodnić swoje umiejętności.

GramTV przedstawia:

Twórcy przypominają, że mod przedstawi niewielką, kameralną historię, w której nie uświadczymy zbyt wielu zadań i otwartego świata. Przygoda opiera się przede wszystkim na dialogach, dzięki czemu nie zabraknie ważnych dla poprzednich gier wyborów moralnych, które wpłyną na dalszy przebieg fabularny.

Do uruchomienia Pożegnania Białego Wilka będziemy potrzebowali zainstalowanej drugiej części Wiedźmina. Twórcom moda udało się przenieść część postaci znanych z trzeciej gry RED-ów do swojej przygody jak Yen i Ciri. Niestety w przygodzie zabraknie jakiegokolwiek dubbingu. Twórcy musieli podjąć taką decyzję ze względu na zbyt dużą ilość dodatkowego czasu, potrzebnego do nagrania kwestii i zaimplementowania do gry.

Komentarze
3
Davido24
Gramowicz
14/09/2020 14:19

Hm skoro nie ma możliwości wyboru Tris, ja podziękuje.

koNraDM4
Gramowicz
14/09/2020 08:16
Kenjiro napisał:

Szkoda, że nie udało się przygotować moda dla 3 odsłony gry; jednak silnik W3 generuje dużo lepszą grafikę.

Niestety nie było odpowiednich narzędzi moderskich jak przy W2, CDPR nie dowiózł ich nigdy i chyba już ich nie zobaczymy ich skoro nadal wytrwale pracują nad CP2077

Kenjiro
Gramowicz
13/09/2020 21:37

Szkoda, że nie udało się przygotować moda dla 3 odsłony gry; jednak silnik W3 generuje dużo lepszą grafikę.
Trwa Wczytywanie