Crysis Remastered błyszczy na nowym wideo z PS4 Pro i Xbox One X

Mikołaj Ciesielski
2020/09/13 10:30
0
0

Deweloperzy przedstawiają działanie technologii ray-tracing na konsolach Sony i Microsoftu.

Pod koniec sierpnia poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Od tamtego czasu otrzymaliśmy kilka informacji. Dowiedzieliśmy się m.in. że odświeżona wersja gry Crysis otrzyma na Xboksie One X aż trzy tryby działania. Ponadto twórcy opublikowali minimalne, a także rekomendowane wymagania sprzętowe. Natomiast dziś mamy dla Was nowy materiał wideo. Deweloperzy opublikowali zwiastun, prezentujący możliwości technologii ray-tracing na konsolach Sony i Microsoftu.

Crysis Remastered błyszczy na nowym wideo z PS4 Pro i Xbox One X

GramTV przedstawia:

Należy podkreślić, że ray-tracing w Crysis Remastered dostępny będzie jedynie na komputerach osobistych oraz mocniejszych wersjach PlayStation 4 i Xboksa One. Zaprezentowane fragmenty rozgrywki zostały zarejestrowane odpowiednio na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X. Materiał pozwala przyjrzeć się ulepszonym odbiciom w wodzie czy cieniom.

Crysis Remastered zmierza na komputery osobiste (wyłącznie na Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 18 września. Przypomnijmy, że odświeżona wersja kultowej strzelanki z 2007 roku zadebiutowała na rynku w lipcu na konsoli Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!