Solasta: Crown of the Magister – RPG z datą premiery w Steam Early Access

LM
2020/09/10 13:59
0
0

Fantasy RPG bazuje na 5.1 SRD Dungeons and Dragons, a zainteresowani mogą sięgnąć po wersję demonstracyjną na PC.

Solasta: Crown of the Magister – RPG z datą premiery w Steam Early Access

Studio Tactical Adventures ujawniło, kiedy jego najnowszy projekt – klasyczne fantasy RPG zatytułowane Solasta: Crown of the Magister – wzbogaci ofertę katalogu Wczesnego Dostępu platformy Steam. Twórcy opublikowali najnowszy zwiastun erpega, który głosi, że Solasta ukaże się w Steam Early Access dokładnie 20 października. Jednocześnie ekipa przypomniała, że wszyscy chętni mogą sięgnąć po udostępnione już jakiś czas temu demko gry za pośrednictwem Steam.

Zdaniem dewelopera, ukończenie październikowego buildu Solasta: Crown of the Magister powinno zająć nam około 10 godzin, co oczywiście można rozciągnąć, eksperymentując z różnymi klasami postaci. W październiku ogramy pierwszy akt fabuły i skrawek drugiego, ale w okolicach sześciu miesięcy po premierze gra powinna otrzymać już finalną wersję, która przykuje nas do ekranu na jakieś 40 godzin.

GramTV przedstawia:

Twórcy obiecują angażującą linię fabularną i rozbudowane mechaniki, ze szczególnym wskazaniem na potyczki z przeciwnikami, gdzie liczyć będzie się także ukształtowanie terenu i dogodna pozycja do walki. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!