W Fantastycznych zwierzętach 3 pojawią się postacie z Harry’ego Pottera? Zaskakujący pomysł gwiazdy serii

Radosław Krajewski
2020/09/09 12:39
0
0

W trzeciej części Fantastycznych zwierząt możemy doczekać się pojawienia kilku postaci znanych z książek J.K. Rowling.

Druga część serii o podtytule Zbrodnie Grindelwalda nie zachwyciła fanów czarodziejskiego świata. Film był krytykowany za prawie każdy element, dlatego twórcy wraz z Warner Bros. zdecydowali przesunąć premierę kolejnej części o rok, aby dopracować scenariusz produkcji. Od pewnego czasu pojawiają się plotki, że jednym z pomysłów na uatrakcyjnienie nowej części Fantastycznych zwierząt będzie pojawienie się postaci znanych z cyklu o Harrym Potterze. O tę możliwość została zapytana gwiazda serii Dan Fogler.

W Fantastycznych zwierzętach 3 pojawią się postacie z Harry’ego Pottera? Zaskakujący pomysł gwiazdy serii

Według niepotwierdzonych informacji akcja trzeciej części może rozgrywać się we wczesnych latach 40. XX wieku, kiedy to swoją naukę w Hogwarcie zaczynał Tom Riddle, znany później jako Voldemort oraz Rubeus Hagrid. „Myślę, że crossover z Hagridem jest możliwy, to byłoby bardzo interesujące. Czy właśnie o tym mówią ludzie? Nie wiedziałem o tym. Zawsze myślałem, że pojawienie się Hagrida w naszej serii byłoby wspaniałe, bo kocham tę postać” – przyznał Fogler. Aktor zdradził również, jaki ma pomysł, aby Hagrid został jego adoptowanym dzieckiem: „Fridwulfa, matka chłopca, przychodzi do Newta i prosi go o opiekę nad synem. Newt odpowiedziałby, że jest zajęty, wtedy pojawia się moja postać, która zapewnia, że z przyjemnością zajmie się olbrzymim dzieciakiem. Pomyślałem, że byłoby to świetne połączenie obu serii”.

GramTV przedstawia:

Aktor zdradził jeszcze jedną ciekawą możliwość, aby nawet takie postacie jak Harry, Hermiona czy Ron pojawili się w Fantastycznych zwierzętach. Fogler przypomina o urządzeniu z Więźnia Azkabanu, dzięki któremu bohaterowie mogli podróżować w czasie. „Dzięki zmieniaczowi czasu mógłbym pojawić się każdy. Łatwo sobie wyobrazić, że Hermiona przypadkowo pojawia się gdzieś w tle, taki easter-egg dla fanów” – powiedział Fogler.

Fantastyczne zwierzęta 3 wyreżyseruje David Yates. Film pojawi się w kinach 11 listopada 2021 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!