Widowiskowe akrobacje na planie Mission: Impossible 7. Tom Cruise zjeżdża z rampy

Radosław Krajewski
2020/09/08 10:45

Prace nad nową częścią Mission: Impossible właśnie trwają. Do sieci wyciekł krótki fragment sceny kaskaderskiej z udziałem Toma Cruise’a.

Ekipa filmowa siódmej części superwidowiska przeniosła się do Norwegii, gdzie pomimo początkowych problemów, nie zakłóciło to prac na planie. Przez ostatnie kilka dni nakręcono wiele scen, a jedna z nich właśnie wyciekła do sieci. Jest to scena kaskaderska z udziałem Toma Cruise’a, który jadąc motorem wyskakuje z rampy, po czym opada na spadochronie. Sekwencję możecie zobaczyć poniżej i już teraz, na surowym materiale z planu wygląda to spektakularnie. Niestety nie znamy długości zbudowanego podjazdu z wyskocznią, ani też prędkości, z jaką jechała gwiazda filmu. Widać jednak, że twórcy, jak i sami aktorzy nie boją się tak skomplikowanych kaskaderskich wyzwań.

Widowiskowe akrobacje na planie Mission: Impossible 7. Tom Cruise zjeżdża z rampy

Reżyserem Mission: Impossible 7 jest Christopher McQuarrie, który wyreżyserował poprzednie dwie części i będzie odpowiadał również za ósmą odsłonę serii. W obsadzie znaleźli się: Tom Cruise, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Pom Klementieff, Shea Whigham i Hayley Atwell.

GramTV przedstawia:

Premiera siódmej części została wyznaczona na 19 listopada 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!