Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z pierwszymi ocenami. Remaster wart uwagi?

Mikołaj Ciesielski
2020/09/07 17:55
1
0

Pierwsze redakcje podzieliły się swoimi opiniami na temat produkcji studia Kaiko Games.

O tym, że powstaje remaster Kingdoms of Amalur dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku, kiedy to w sklepie Microsoftu pojawiła się pozycja o nazwie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Produkcja zadebiutuje na rynku jutro, ale już dziś w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry, przygotowanej przez studio Kaiko Games. Jak remaster wypada w porównaniu do oryginału? Czy warto wrócić do tego tytułu? Sprawdźcie sami.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z pierwszymi ocenami. Remaster wart uwagi?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning w chwili pisania tej wiadomości może pochwalić się średnią ocen na poziomie 76% w serwisie OpenCritic. 73% recenzentów poleca remaster trzecioosobowego RPG-a akcji z 2012 roku. Dziennikarze zaznaczają, że gra dostarcza tyle samo frajdy, co 8 lat temu, a system walki wciąż jest satysfakcjonujący.

Niestety Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning nie jest produkcją wolną od wad. Recenzenci podkreślają, że gra nie doczekała się większych zmian. Produkcja wciąż cierpi na słaby system zarządzania ekwipunkiem, a także długie czasy ładowania. Oprawa graficzna, mimo kilku poprawek, wygląda niestety na przestarzałą.

Wybrane oceny Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning:

  • The Games Machine – 8.2/10
  • Hobby Consolas – 8/10
  • PlayStation Universe – 8/10
  • DualShockers – 8/10
  • Spaziogames – 7.9/10
  • Nexus – 7/10
  • GamingBolt – 7/10
  • GameWatcher – 6/10
  • IGN – 6/10

GramTV przedstawia:

Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat gry, to serdecznie zapraszamy Was do lektury artykułu autorstwa Adama „Harpena” BerlikaKingdoms of Amalur: Re-Reckoning - czas na re-recenzję.

Warto również wspomnieć, że PC-towa wersja gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning będzie dostępna w niższej cenie dla osób, które posiadają pierwowzór.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning jest dostępne na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation i Xbox One.

Wybrane oceny Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning:, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z pierwszymi ocenami. Remaster wart uwagi?

Komentarze
1
Owen565
Gramowicz
08/09/2020 03:58

Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.