Gracze wyśmiewają Madden NFL 21 i proszą o... odebranie EA Sports licencji

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/03 16:00
0
0

Na Twitterze króluje hasztag #NFLDropEA – gracze są niezadowoleni z najnowszej odsłony cyklu symulatorów futbolu amerykańskiego.

Wygląda na to, że Madden NFL 21, czyli najnowsza odsłona popularnej serii symulatorów futbolu amerykańskiego, nie spełniło oczekiwań miłośników gatunku. Jak donosi serwis GameSpot, produkcja zmaga się aktualnie z tak zwanym review-bombing na portalu Metacritic, co polega na wystawianiu danemu tytułowi najniższych możliwych ocen, aby jak najbardziej zmniejszyć ich średnią.

Gracze wyśmiewają Madden NFL 21 i proszą o... odebranie EA Sports licencji

Na ten moment więc, po wejściu w zestawienie najlepiej ocenianych gier w Metacritic i przejście na ostatnią stronę tego zestawienia, na samym dole możemy ujrzeć Madden NFL 21 w wersji na PlayStation 4 (miejsce… 16436.); wersje na pozostałe platformy sprzętowe są wprawdzie nieco wyżej, jednak wciąż na ostatniej stronie. W podlinkowanym na początku artykułu serwisu GameSpot znajdziemy również mnóstwo wpisów na Twitterze – użytkownicy dokumentują coraz to bardziej idiotyczne błędy. Nie ma wątpliwości co do tego, że produkcja zadebiutowała na rynku w stanie, w którym zadebiutować na nim nie powinna.

GramTV przedstawia:

A jakby tego było mało, na wspomnianym portalu społecznościowym wśród najnowszych trendów znalazł się hasztag #NFLDropEA, poprzez który gracze nawołują do zerwania współpracy z firmą EA Sports. Fani proszą o odebranie EA licencji, a producent oraz wydawca gry przeprasza i zapewnia, że już pracuje nad poprawkami. Cóż.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!