Riot Games prezentuje nową agentkę w Valorant – poznajcie Killjoy

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/30 20:00
1
0

Przedstawiciele firmy Riot Games zaprezentowali nową agentkę, która już niedługo pojawi się w grze Valorant – oto szczegóły!

Już niedługo w strzelance Valorant od studia Riot Games pojawi się nowa agentka, która została przez twórców wspomnianego zespołu zaprezentowana. Dowiedzieliśmy się, że bohaterka ma na imię Killjoy i szczególną miłością obdarza technologię – stąd jej umiejętności bazujące na czterech gadżetach pozwalających uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia poszczególnych umiejętności, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna agentki.

Umiejętności agentki Killjoy:

  • BOT ALARMOWY – wyposaż i wypuść bota polującego na wrogów, którzy ośmielą się znaleźć w jego zasięgu. Gdy mój robot-zabójca dopadnie swój cel... bum! Trafieni wrogowie stają się tymczasowo podatni na podwójne obrażenia ze wszystkich źródeł; bot alarmowy nie tylko zadaje obrażenia, ale też tymczasowo sprawia, że rażone cele mogą doznać podwójnych obrażeń ze wszystkich źródeł. Przytrzymaj przycisk wyposażenia, aby odwołać wypuszczonego bota.
  • DZIAŁKO – czasami dobrze jest zapuścić korzenie. Wypuść działko, które ostrzeliwuje wrogów w promieniu 180 stopni. Przytrzymaj przycisk wyposażenia, by odwołać wypuszczone działko; mając działko, mogę samodzielnie bronić wybranego obszaru, podczas gdy inni osłaniają miejsca, których nie widzę.
  • NANORÓJ – no dobra, teraz obczaj to. Rzuć granat. Gdy spadnie na ziemię, początkowo nic się nie dzieje. Następnie aktywuj nanorój, by wypuścić niszczycielską chmarę nanobotów i doprowadzić wroga do czarnej rozpaczy; uwielbiam tę sztuczkę!
  • BLOKADA – trzeba będzie poczekać, aż się załaduje, ale gdy już użyjesz tego urządzenia, zatrzyma ono wszystkich wrogów w swoim zasięgu na mniej więcej 8 sekund. Tak, wrogowie mogą je zniszczyć, ale mam w zanadrzu ich pokaźny zapas.

Kocham roboty, ale to nie oznacza, że sama nim jestem. Ta technologia byłaby bezużyteczna, gdyby nie moje umiejętności. A więc najpierw analiza, potem doskonalenie. Meine güte... zaczynam nawijać jak ty, Brimstone.

Jeśli żadna z tych rzeczy nie zadziała, pamiętaj, aby wyczyścić mój twardy dysk.

— K

GramTV przedstawia:

Co sądzicie o nowej agentce? Zaznaczamy, że Killjoy pojawi się w Valorant już 4 sierpnia razem z rozpoczęciem drugiego aktu. Na koniec przypomnijmy jeszcze, że strzelanka Riot Games zadebiutowało 2 czerwca bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych.Umiejętności agentki Killjoy:, Riot Games prezentuje nową agentkę w Valorant – poznajcie Killjoy

Komentarze
1
Dominatorr
Gramowicz
30/07/2020 20:51

Mam nadzieje że to będzie odpowiednik torbjorna w Valorant xD