Pixar zapowiedział nowy film! Pierwsze spojrzenie na animację Luca

Radosław Krajewski
2020/07/30 15:39
0
0

Disney ogłosił tytuł oraz datę premiery nowego filmu animowanego od twórców Toy Story i Iniemamocnych.

W kinach wciąż możemy oglądać tegoroczny hit Pixara Naprzód, a już za kilka miesięcy na dużym ekranie pojawi się Co w duszy gra. Studio właśnie ogłosiło swoją przyszłoroczną produkcję. Luca opowie historię wakacyjnej przygody pewnego młodego chłopca, który spędza lato na Riwierze Włoskiej. Czas spędza na jedzeniu lodów, makaronów i niekończących się przejażdżkach na skuterze. Luca dzieli te przeżycia wraz ze swoim najlepszym przyjacielem, ale beztroskiej zabawie zagraża głęboko skrywany sekret. Chłopiec jest potworem pochodzącym z morskich głębin.

Pixar zapowiedział nowy film! Pierwsze spojrzenie na animację Luca

Reżyserem filmu jest Enrico Casarosa, który w 2011 roku stworzył krótkometrażową, nominowaną do Oscara animację dla Pixara zatytułowaną La Luna. „To dla mnie bardzo osobista historia, nie tylko dlatego, że akcja toczy się na Riwierze Włoskiej, gdzie dorastałem, ale także dlatego, że sednem filmu jest celebracja przyjaźni. Znajomości z dzieciństwa często wyznaczają kierunek tego, kim chcemy się stać i to właśnie te więzi są sercem dla naszej historii. Dlatego oprócz urokliwego piękna włoskiego wybrzeża, nasz film będzie zawierał niezapomnianą wakacyjną przygodę, która zmieni głównego bohatera” – powiedział Casarosa.

GramTV przedstawia:

Producentką animacji jest Andrea Warren, wcześniej pracująca nad Meridą Waleczną oraz trzecią częścią Aut. Luca zadebiutuje w amerykańskich kinach 18 czerwca 2021 roku. Polska data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!