Czy da się ukończyć SC 2 Legacy of the Void bez utraty jednostki? Zobacz sam

LM
2020/07/28 11:55
0
0

Jeden z fanów strategii Blizzarda stanął w szranki z kampanią dodatku na poziomie brutalnym. Zobaczcie nagranie z rocznicowego wyczynu.

Wczoraj był niezwykle istotny dzień dla marki Starcraft, a w szczególności jej drugiej odsłony, która trafiła na rynek z podtytułem Wings of Liberty. Starcraft 2 świętuje dekadę na rynku, która przyniosła nam kilka dodatków i masę e-sportowych zmagań. Blizzard pokusił się o pamiątkowe wpisy na swoim blogu i rocznicową aktualizację opatrzoną numerem 5.0, ale gracze postanowili uczcić dekadę Starcraft 2 na swój sposób.

Czy da się ukończyć SC 2 Legacy of the Void bez utraty jednostki? Zobacz sam

GramTV przedstawia:

Użytkownik odpowiedzialny za kanały GiantGrantGames nan YouTube i Twitch postanowił zmierzyć się z kampanią singlową dodatku Legacy of the Void na brutalnym poziomie trudności. Jednocześnie chciał dowieść, że można ukończyć ją bez utraty pojedynczej jednostki i tak – dobrze się domyślacie – gdyby mu się nie udało, to pewnie byśmy o tym nie pisali. Podczas wyzwania położył trupem przeszło 10 tysięcy wrogich jednostek, a wszystko to na załączonym do wiadomości materiale.

Starcraft 2 zadebiutowało w 2010 roku wyłącznie na PC. Gra, czy raczej kampania Wings of Liberty wraz z modułami sieciowymi i kooperacyjnymi dostępna jest na Battle.net w modelu free-to-play.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!