Plotka: Fable nie będzie grą MMO, ale może otrzymać funkcje sieciowe

Maria Wawrzyniak
2020/07/27 22:30

Choć według najnowszych pogłosek nowa gra z serii Fable nie bedzie produkcją z gatunku MMO, tak wciąż ma otrzymać funkcje sieciowe.

Spekulacji na temat nowego Fable ciąg dalszy – dziś przychodzimy do Was z kolejnymi nowinkami dotyczącymi świeżo zapowiedzianej odsłony kultowego cyklu. Kilka dni temu pisaliśmy o wieściach sugerujących, że nie będziemy mieć do czynienia z pełnoprawną grą z serii, tylko z produkcją z gatunku MMO. Następnie plotki zostały zdementowane przez jednego z dziennikarzy serwisu Windows Central, który wyraźnie dał do zrozumienia: Fable nie będzie typowym MMO. Jeśli już, to może być czymś w rodzaju MMO-lite. Co oczywiście w żadnym wypadku nie poprawiło sytuacji, a burzliwe dyskusje użytkowników w sieci trwają. Czy nowe doniesienia złagodzą sprawę?Plotka: Fable nie będzie grą MMO, ale może otrzymać funkcje sieciowe

Pochodzą one od użytkownika kryjącego się pod pseudonimem Klobrille, który w przeszłości miał okazję udowodnić, iż jest doinformowany w sprawach związanych z Xbox Game Studios. Jego zdaniem nowe Fable będzie RPG-iem akcji z otwartym światem. I choć wyraźnie daje do zrozumienia społeczności, jak bardzo nieprawdziwe są pogłoski związane z MMO, tak wciąż zaznacza, że gra może oferować pewnego rodzaju funkcje sieciowe w stylu Forzy Horizon 4. Ile w tym wszystkim prawdy? Tego nie wiemy, dlatego radzimy podchodzić do wszelkich informacji związanych z grą ostrożnie. Na ten moment musimy uzbroić się w cierpliwość.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!