Piraci w Anthem 2.0. Twórcy dzielą się pierwszymi koncepcjami

LM
2020/07/25 10:27
0
1

Anthem okazało się niewypałem, ale BioWare nie porzuciło marki. Znajdziecie trochę czasu dla Anthem 2.0?

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że BioWare wcale nie zamierza spisać nieszczególnie udanego Anthem na straty, a zamiast tego poświęci sporo czasu na przebudowę gry pod oczekiwania społeczności. Jednak zanim Anthem 2.0 zacznie swój żywot, twórcy musieli, co właściwie poszło nie tak w samym Anthem. Zaowocowało to stosunkowo długą ciszą w mediach, którą postanowił wreszcie przerwać Christian Dailey z BioWare Austin. Ten za pośrednictwem Twittera opublikował kilka grafik związanych z zupełnie nową frakcją piratów.

Piraci w Anthem 2.0. Twórcy dzielą się pierwszymi koncepcjami

GramTV przedstawia:

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że studio szykuje obszerne wprowadzenie do Anthem 2.0 na swoim blogu, ale konkretów wciąż jak na lekarstwo. Sam Dailey przyznał ostatnio, że przy okazji akcji piętnujących rasizm twórcy postanowili wstrzymać się z większymi ogłoszeniami, ale wygląda na to, że w nadchodzących tygodniach fani Anthem mogą liczyć na nieco więcej informacji.

Anthem ukazało się w lutym 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań, zarówno po stronie graczy, jak i wydawcy, ale jak przekonały nas wyznania byłych pracowników studia, ten zbyt mocno zaingerował w pierwotne koncepcje. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem BioWare stworzy taką grę, jaką chce.

Dacie szansę Anthem 2.0?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!