PES 2021 Season Update – mamy zapowiedź i pierwsze szczegóły

Maria Wawrzyniak
2020/07/19 22:30

Przedstawiciele firmy Konami przedstawili szczegóły eFootball PES 2021 Season Update – mamy zwiastun, datę premiery oraz podstawowe informacje.

Na łamach oficjalnej strony Konami (podajemy za serwisem GameSpot) pojawiły się szczegóły dotyczące eFootball PES 2021 Season Update (PES 2021), czyli nowej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie mamy do czynienia z nową odsłoną per se, tylko z czymś w rodzaju sezonowej aktualizacji w formie odrobinę tańszej, aczkolwiek wciąż samodzielnej produkcji. Co otrzymamy? Przede wszystkim zaktualizowane statystyki zawodników oraz aktualne składy zespołów. Oczywiście, dane niektórych lig mogą pojawić się dopiero po aktualizacji z powodu opóźnienia zakończenia sezonu związanego z trwającą epidemią.

Co więcej, jeżeli posiadacie już egzemplarz gry eFootbal PES 2020 i graliście w trybie MyClub, możecie liczyć na tak zwany Bonus Weterana, czyli zestaw nagród w PES 2021. Dowiedzieliśmy się również, że sezonowa aktualizacja zadebiutuje na rynku 15 września bieżącego roku na platformie Steam na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie zapominajmy jednak, iż jednocześnie twórcy pracują również nad edycją na konsole nowej generacji.PES 2021 Season Update – mamy zapowiedź i pierwsze szczegóły

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!