40 golasów i Onyxia, czyli kolejny popis społeczności World of Warcraft

LM
2020/07/18 17:50
0
0

Przedstawiciele różnych gildii skoordynowali swoje działania, by wziąć ostateczny odwet na jednym z pamiętnych bossów WoW Classic. Bez wyposażenia.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego gracze od przeszło 15 lat szturmują serwery World of Warcraft, to niech miarą sukcesu WoW-a będą rozmaite wyzwania społecznościowe. Widzieliśmy już rozmaite wyczyny czy łamanie mechaniki rozgrywki, a tym razem mamy coś, co z pewnością przywoła nostalgiczne wspomnienia uczestników jednych z pierwszych raidów dostępnych w World of Warcraft.

 40 golasów i Onyxia, czyli kolejny popis społeczności World of Warcraft

GramTV przedstawia:

Grupa 40 graczy World of Warcraft Classic postanowiła rzucić wyzwanie jednemu z wyjątkowo perfidnych bossów WoW-a. Jednak nie wystarczył im fakt, iż smoczyca Onyxia zostanie pokonana, najważniejszą ciekawostką jest tu fakt, iż gracze położyli bossa niemal bez wyposażenia – nie mieli broni, pancerzy czy żadnych premii, a jedynie sporo determinacji, koordynacji, gołe pięści i lodowe bełty. Na tych ostatnich bazowała cała taktyka, której głównym celem było skupienie uwagi bossa na pojedynczym paladynie. W sieci pojawiły się dwa nagrania z tego wyczynu. Rzućcie okiem na załączone do wiadomości materiały.

Mieliście kiedyś okazję uczestniczyć w nietypowych osiągnięciach społeczności WoW-a? Pochwalcie się. Tymczasem Blizzard szykuje kolejny dodatek do swojego MMORPG – Shadowlands – który wciąż pozostaje bez oficjalnej daty premiery, ale już w niego graliśmy. O wrażeniach przeczytacie w załączonym poniżej artykule.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!