PUBG z kolejnym rekordem i nowym sezonem, twórcy mają ambitne plany

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/15 23:00
0
0

Deweloperzy odpowiedzialni za grę Playerunknown’s Battlegrounds mają powody do zadowolenia – battle royale osiąga świetne wyniki, a nowości przybywa!

Wszystko wskazuje na to, że Playerunknown’s Battlegrounds, znane szerzej jako PUBG, wciąż radzi sobie świetnie. Choć battle royale zadebiutowało w marcu 2017 roku, tak deweloperzy pochwalili się niedawno bardzo dobrymi wynikami sprzedaży – od czasu uruchomienia wczesnego dostępu do produkcji gra trafiła do rąk ponad 70 milionów użytkowników. Warto jednak zaznaczyć, że są to dane dotyczące zarówno pecetów, jak i konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Ba, być może wiecie (a może nie!), ale PUBG jest od jakiegoś czasu dostępne w usłudze Xbox Game Pass. A jeżeli weźmiemy dodatkowo pod uwagę fakt, iż ostatnio o sprzedaży mowa była w roku 2018, kiedy sprzedanych egzemplarzy było nieco ponad 50, tak w ciągu dwóch lat gra zebrała 20 milionów nowych graczy, co samo w sobie już nie jest tak powalającym wynikiem.

Nic jednak nie zmienia faktu, że – jak możecie zobaczyć powyżej – twórcy nie zamierzają spoczywać na laurach. Z tej okazji już 22 lipca bieżącego roku na wspomnianych platformach (PC, PlayStation 4 i Xbox One) odbędzie się premiera nowego, ósmego już sezonu rozgrywek w PUBG. Wraz z aktualizacją z numerem 8.1 (która będzie jedną z największych aktualizacji w historii gry), użytkownicy będą mogli sprawdzić się na odświeżonej mapie Sanhok. Co w tym przypadku oznacza odświeżenie? Głównie znacznie ulepszone tekstury oraz sporo nowych elementów rozmieszczonych na tropikalnym terenie, dzięki czemu nawet weterani będą mieli co robić!

GramTV przedstawia:

Na mapie pojawi się również kilka zupełnie nowych lokacji oraz niedostępna wcześniej mechanika rozgrywki – ciężarówki z łupem. Ciężarówki będą funkcjonować na zasadzie automatycznych patroli po wyznaczonych trasach – kiedy zaczniemy do nich strzelać, naczepy wypełnione przedmiotami odłączą się i pozwolą na zdobycie dobrego lootu. Co ciekawe, gdy zdołamy zniszczyć cały pojazd, możemy trafić na wysokopoziomową broń oraz pancerz. Na koniec warto również zaznaczyć, że patch wprowadzi pomniejsze poprawki, a także nieco zmodyfikuje system punktów dla drużyn grających w systemie rankingowym. Szczegóły na temat ósmego sezonu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej produkcji pod tym adresem. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS zadebiutowała 20 grudnia 2017 roku na komputerach osobistych, a w kolejnym roku pojawiła się na konsolach obecnej generacji – we wrześniu na Xbox One i w grudniu na PlayStation 4.PUBG z kolejnym rekordem i nowym sezonem, twórcy mają ambitne plany

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!