Persona 4 Golden na PC strzałem w dziesiątkę – gra podbiła Steam

Maria Wawrzyniak
2020/07/11 15:00
0
0

W zaledwie miesiąc od swojej premiery pecetowa wersja gry Persona 4 Golden dosłownie zawojowała platformę Steam. To definitywnie był strzał w dziesiątkę!

Jak donosi serwis Gematsu, deweloperzy ze studia Atlus pochwalili się na swoim oficjalnym koncie na Twitterze spektakularnym sukcesem sprzedażowym pecetowej wersji gry Persona 4 Golden. Okazuje się bowiem, że w zaledwie miesiąc od premiery na platformie Steam (gra zadebiutowała tam 13 czerwca bieżącego roku) sprzedaż gry w cyfrowej dystrybucji przekroczyła pół miliona egzemplarzy. Z tej okazji artysta odpowiedzialny za projekty postaci w grze stworzył specjalny rysunek.

Wczytywanie ramki mediów.

To jednak nie wszystko – warto zaznaczyć, że Persona 4 Golden wciąż przyciąga mnóstwo graczy! Jak wynika z danych serwisu Steam Charts, w najlepszym momencie w grze bawiło się równocześnie prawie 30 tysięcy osób, a w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin rekordowy wynik wynosił prawie 12 tysięcy. Jedno jest więc pewne: wydanie Persony 4 Golden (lub w ogóle wydanie którejkolwiek gry z kultowego cyklu) na pecetach naprawdę było strzałem w dziesiątkę.Persona 4 Golden na PC strzałem w dziesiątkę – gra podbiła Steam

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!