Nadchodzą żniwa w Path of Exile. Oficjalna zapowiedź dodatku Harvest

LM
2020/06/03 09:55
0
0

Grinding Gear zaprezentowało nowości w Path of Exile i podało oficjalną datę premiery dodatku Harvest na PC i konsolach. Zobacz zwiastun.

Dobre wieści dla fanów rozwijanego latami action RPG-a od studia Grinding Gear Games. Z lekką obsuwą, ale też z nieodległą datą premiery ekipa zaprezentowała nowe rozszerzenie do Path of Exile. Dodatek zatytułowany Harvest zaoferuje mechanikę siewu, ale nie będzie raczej mowy o sielskich żniwach. Owocami naszej pracy będą wymagający przeciwnicy, których będziemy ubijać dla zdobycia dodatkowych modyfikatorów. Rozszerzenie Harvest ukaże się już niebawem – 19 czerwca na PC, a 24 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nadchodzą żniwa w Path of Exile. Oficjalna zapowiedź dodatku Harvest

Obok tytułowych żniw możemy liczyć także na nowe opcje personalizacji wyposażenia, osiem nowych umiejętności, odświeżone spojrzenie na broń oburęczną, a także 12 nowych unikatów. Przy okazji Grinding Gear zamierza przebudować przeszło 50 dostępnych w grze przedmiotów, a także wprowadzić daleko idące zmiany w drzewku zdolności pasywnych. Rzućcie okiem na załączony poniżej materiał.

GramTV przedstawia:

W minionym roku Grinding Gear Games oficjalnie zapowiedziało Path of Exile 2. Produkcja ukaże się jako obszerne rozszerzenie do darmowego pierwowzoru i niejako spoi kampanie obu odsłon. Oficjalna data premiery PoE 2 nie została jeszcze ujawniona, ale zapewne w pierwszej kolejności otrzymamy kolejne dwa, zaplanowane na ten rok dodatki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!