Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nadchodzi Star Wars: Squadrons! Gra wyciekła na stronie Xboksa [Aktualizacja]

pepsi
2020/06/12 18:51

Odkurzajcie X-Wingi i TIE Fightery. Electronic Arts szykuje nam pole do kolejnej powietrznej bitwy dawno, dawno temu, w odległej galaktyce.

Nadchodzi Star Wars: Squadrons! Gra wyciekła na stronie Xboksa [Aktualizacja]Gra zatytułowana Star Wars: Squadrons pojawiła się w bazie oficjalnej strony Xboksa. Oprócz tytułu zamieszczono tam również grafikę promocyjną, na której widać X-Wingi i TIE Fightery, flagowe jednostki lotnicze Rebelii i Imperium z filmowych Gwiezdnych wojen oraz ich pilotów. Jest również hasło: “piloci poszukiwani”.

Wygląda na to, że Star Wars: Squadrons jest grą studia Motive skrywaną pod nazwą Project Maverick. O tym tytule sporo się ostatnio mówiło w kontekście jego rychłego ogłoszenia, tym bardziej, że Electronic Arts planuje wydać go jeszcze w tym roku. Można się spodziewać, że gra zostanie zaprezentowana podczas EA Play. Pokaz zaplanowany jest na noc z czwartku na piątek, 18/19 czerwca.

Motive Studios zostało założone w 2015 roku przez Jade Raymond. Do tej pory zespół pomagał innym ekipom EA (przy Battlefroncie II i Anthem), a Project Maverick ma być jego pierwszą samodzielną produkcją.

GramTV przedstawia:

[Aktualizacja]

Electronic Arts poinformowało, że pełna zapowiedź Star Wars: Squadrons nastąpi już w najbliższy poniedziałek, 15 czerwca, o godz. 17.00.

Komentarze
1
fenr1r
Gramowicz
12/06/2020 20:56

Jade Raymond skończyła się na Assassin's Creed 2.