Leciwe Red Dead Redemption z trybem fotograficznym? Zobacz projekt moddera

LM
2020/06/08 11:30

Fan gier Rockstara postanowił przygotować własne środowisko dla perfekcyjnych screenshotów w Red Dead Redemption 2.

Tym razem ciekawostka dla fanów westernowej serii Rockstara. Modderowi znanemu jako Glitched Matrix zapewne bardzo przypadł do gustu przygotowany dla Red Dead Redemption 2, gdyż ten postanowił stworzyć podobny na gruncie oryginalnego Red Dead Redemption. Ten pozwala nam zatrzymać czas, a potem swobodnie poruszać kamerą dla uzyskania odpowiadającego nam ujęcia. Wszystko przygotowano z wykorzystaniem systemu celowania Dead Eye, ale w zmodyfikowanej wersji, dzięki czemu możemy wstrzymać czas na tak długo, jak tylko chcemy. Łatwo zauważyć też, że mod usuwa nakładany przez Dead Eye filtr, by uchwycić screeny w standardowej palecie barw.

Leciwe Red Dead Redemption z trybem fotograficznym? Zobacz projekt moddera

Jak się zapewne domyślacie, zaprezentowana tu modyfikacja raczej nie pojawi się na serwerach. Red Dead Redemption dostępne jest wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksie 360, a korzystanie z modów wymaga odpowiedniego przygotowania środowiska konsoli. Być może powrócimy do tematu, gdy w planach wydawniczych Take-Two odzwierciedlenie znajdą niedawne pogłoski o odnowionej wersji Red Dead Redemption na PC i next-geny.

GramTV przedstawia:

Red Dead Redemption ukazało się w maju 2010 roku na konsolach siódmej generacji. Przy okazji dziesiątej rocznicy Rockstar ujawniło, że na początkowym etapie produkcji deweloperzy słyszeli wiele razy, iż Dziki Zachód nie przypadnie graczom do gustu. Cóż…

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!