Mafia II: Definitive Edition - twórcy pracują nad naprawieniem błędów

pepsi
2020/05/28 19:44

Przekonaliśmy się już, jak łatwo jest zniszczyć świetną grę. Teraz twórcy Mafia II: Definitive Edition przekonują się, jak trudno jest ją odbudować.

Mafia II: Definitive Edition - twórcy pracują nad naprawieniem błędów“Dziękujemy za wasze wartościowe opinie na temat Mafia 2: Definitive Edition. Wsłuchujemy się w nie i współpracujemy z 2K przy dalszym wspieraniu waszych doświadczeń. Przypominamy, że jeśli doświadczacie jakichkolwiek problemów lub macie pytania, skontaktujcie się z @2KSupport”d3tLtd tym zdawkowym komunikatem na Twitterze zapewniło, że pracuje nad rozwiązaniem problemów technicznych, jakie pojawiły się po premierze gry Mafia II: Definitive Edition.

Tych niestety nie brakuje, o czym informowaliśmy na naszych łamach przed kilkoma dniami. Więcej o tym, w jak fatalny sposób odświeżona została niezwykle ceniona przecież gra akcji studia 2K Czech, przeczytacie w recenzji Myszastego, który Mafię II: Definitive Edition nazwał remasterem po kosztach. Autorów powszechnie krytykowanego wydania z D3tLtd czeka zatem sporo pracy, by postawić grę na nogi.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!