Mafia 2: Definitive Edition niegrywalne na konsolach? Długa lista problemów portu

LM
2020/05/21 14:26
1
0

Jeśli przymierzacie się do konsolowego wydania Mafii 2, to warto nieco ostudzić zapał, przynajmniej do czasu nadchodzących poprawek.

Pięć i pół. Na tyle swoją podróż do świata Mafii 2 przy okazji zremasterowanego wydania ocenił Myszasty. Niska ocena? Z jednej strony tak, ale, jak sugeruje redakcja serwisu Gaming Route, z konsolowymi wydaniami jest jeszcze gorzej. W najnowszym wpisie czytamy, że osoby, które zmierzyły się z Mafia 2: Definitive Edition na konsolach napotkały liczne problemy z wydajnością portu, klatki leciały nieubłaganie, a input lag nierzadko uniemożliwia prawidłową jazdę.

Mafia 2: Definitive Edition niegrywalne na konsolach? Długa lista problemów portu

Dodatkowo strzelanie to katorga, tekstury migają doczytującymi się obiektami, a dźwięk nie dość, że jest za cicho, to jeszcze rozjeżdża się z animacjami podczas przerywników filmowych. Obok tego konsolowi gracze muszą założyć konta Take-Two, a jeśli tego nie zrobią, to muszą liczyć się z wyskakującymi na ekranie komunikatami. Jednym słowem, tragedia. Na potwierdzenie mała próbka rozgrywki na poniższym materiale.

GramTV przedstawia:

Mafia 2: Definitive Edition zadebiutowało dwa dni temu jako samodzielna gra, ale dostępna również w ramach Mafia Trilogy. Wygląda na to, że nostalgiczne powroty będą musiały jeszcze poczekać, bo chociaż remaster na PC da się znieść, to wiele wskazuje na skopany port konsolowy. Mieliście okazję go sprawdzić? Jest aż tak źle?

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
21/05/2020 15:18

Na PC też ssie. Mam ogromne logo TK w prawym rogu mówiące że "2K account linked". Co to za syf i czego mam go podczas gry nie wiem.

Mam klasyka z wszystkimi DLC. Zainstalowałem nową edycję i... nie ma zawartości z DLC.

Gra jest ostrzejsza. To tyle. Większego skoku w grafice nie widzę. I nadal zasięg widzenia jest boleśnie mały.

Ogólnie totalne dno.