Prezentacja Artifact 2.0 w wersji beta. Nowy start dla karcianki Valve?

Mikołaj Ciesielski
2020/05/21 11:30
0
0

Wersja beta Artifact 2.0 już dostępna. Valve udostępniło również materiał wideo, prezentujący zmiany, które zaszły w karciance na bazie Dota 2.

Valve na pewno nie tak wyobrażało sobie losy swojej gry karcianej. Tytuł nie został ciepło przyjęty przez graczy, którym nie przypadł do gustu m.in. system monetyzacji. Zespół Gabe’a Newella postanowił jednak nie skreślać wspomnianego projektu i opracować Artifact 2.0 (o pracach nad nową wersją informowaliśmy w marcu), które ma być nowym początkiem dla gry.

Prezentacja Artifact 2.0 w wersji beta. Nowy start dla karcianki Valve?

Artifact 2.0 w wersji beta na Steam

„Nowa” odsłona karcianki osadzonej w uniwersum Dota 2 znajduje się w dość zaawansowanej fazie produkcji, dlatego też deweloperzy postanowili uruchomić wersję beta. W Artifact 2.0 nie tylko usprawniono rozgrywkę, ale również usunięto krytykowany system monetyzacji. Warto również dodać, że twórcy opracowują tryb fabularny, w którym odnajdą się nie tylko weterani uniwersum Dota 2, ale też nowi gracze. Zmiany, które pojawią się w Artifact wraz z premierą odświeżonej wersji, możemy zaobserwować na udostępnionym przez Valve materiale wideo.

GramTV przedstawia:

Osoby zainteresowane udziałem w testach powinny rzucić okiem na skrzynkę mailową powiązaną z kontem Steam, aczkolwiek liczba uczestników bety jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły grę przed końcem marca 2020 roku, a same zaproszenia powinny trafić na maila do 31 maja.

Przypomnijmy, że Artifact zadebiutował na rynku 28 listopada 2019 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych. Valve miało jednak w planach wydanie produkcji również na urządzenia mobilne oparte o system iOS oraz Android.

Artifact 2.0 w wersji beta na Steam, Prezentacja Artifact 2.0 w wersji beta. Nowy start dla karcianki Valve?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!