Paralives – obiecujący klon The Sims prezentuje kreator postaci

LM
2020/05/20 14:55
0
0

Niezależny symulator życia jawi się jako spełnienie wszystkich marzeń fanów The Sims. Potwierdza to najnowsze wideo z Paralives.

Twórcy gry Paralives podzielili się ze społecznością najnowszym materiałem wideo. Tym razem możemy rzucić okiem na proces tworzenia postaci, a także rozbudowane funkcje kreatora. Na szczególną uwagę zasługują tu suwaki, dzięki którym błyskawicznie zmienimy wielkość poszczególnych części ciała postaci, a także paleta barw. Ta ostatnia zdążyła się pojawić w grze The Sims 3, ale wyleciała za burtę podczas produkcji wydanego w 2014 roku The Sims 4.

Paralives – obiecujący klon The Sims prezentuje kreator postaci

Paralives to bezpośrednia konkurencja dla jednej z najpopularniejszych marek w portfolio Electronic Arts i wydaje się, że ma spore szanse trafić w gusta fanów cyklu The Sims. Wystarczy wspomnieć, że Paralives oferuje wiele funkcji, o których miłośnicy simów mogą zapomnieć, o ile nie sięgną po fanowskie mody.

GramTV przedstawia:

Paralives zmierza na PC z Windows i Mac, a na Steam szybko wskoczyło do pierwszej setki najbardziej wyczekiwanych tytułów. Mogły przesądzić o tym takie elementy jak otwarty świat, zakrzywione ściany czy spersonalizowane meble – słowem wszystko, na co fani The Sims czekają od lat. Szykuje się solidny pojedynek na tym polu, więc pozostaje wyczekiwać oficjalnej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!