Dark Light – cyberpunkowa platformówka lada dzień zadebiutuje na Steam

LM
2020/05/07 12:20
0
0

Obiecująca platformowa gra akcji, wzbogaci katalog Steam Early Access w oczekiwaniu na finalną premierę na PC i Nintendo Switch. Data premiery, zwiastun i pierwsze konkrety.

Dark Light – cyberpunkowa platformówka lada dzień zadebiutuje na Steam

Niezależne studio Mirari&Co. ogłosiło, że już jutro na serwerach platformy Steam wypuści wczesną wersję platformowej gry akcji zatytułowanej Dark Light. Obiecująca cyberpunkowa platformówka początkowo wzbogaci katalog usługi Steam Early Access, a jej finalna wersja obok PC ma pojawić się również na konsolach Nintendo Switch. Przy okazji omawianych doniesień w sieci pojawił się załączony poniżej zwiastun, jak również screeny, które wrzuciliśmy do naszej galerii.

GramTV przedstawia:

Dark Light to dynamiczna gra akcji w dwuwymiarowym cyberpunkowym świecie. Podczas rozgrywki wcielimy się w łowcę przeniesionego do wrogiego świata, który musi zdobyć niezbędne wyposażenie i odzyskać energię, by się z niego wyrwać. W tym celu zmierzymy się z licznymi zastępami przeciwników oraz potężnymi bossami, a niektórych z nich nie zobaczymy na pierwszy rzut oka, a dopiero, gdy zostaną oświetleni przez towarzyszącego nam drona. Twórcy obiecują masę zróżnicowanego wyposażenia i premierę finalnej wersji za niespełna 12 miesięcy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!