Nowe NieR Replicant to więcej niż zwykły remaster. Powiew świeżości i nowinki dla fanów NieR Automata

LM
2020/04/29 13:31

Twórcy zmierzają wprowadzić nieco świeżości do NieR Replicant ver.1.22474487139…, a w projekt zaangażowani są m.in. aktorzy głosowi odgrywający głównych bohaterów NieR: Automata.

Nie dalej jak miesiąc temu firma Square Enix pokusiła się o zapowiedź NieR Replicant ver.1.22474487139…, czyli zremasterowanej wersji oryginalnie wydanego w 2010 roku pierwowzoru gry NieR: Automata. Tytuł zaprezentowano na krótkim materiale wideo, ale o samej grze i skali wprowadzonych na potrzeby remastera zmian nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Teraz na Twitterze pojawiły się nowinki, które pochodzą z najnowszego numeru magazynu Famitsu.

Nowe NieR Replicant to więcej niż zwykły remaster. Powiew świeżości i nowinki dla fanów NieR Automata

Zgodnie z informacjami przekazanymi za pośrednictwem Twittera, Yoko Taro zapowiedział, że NieR Replicant ver.1.22474487139… to dużo więcej niż remaster klasyka. Na potrzeby projektu nieco zmodyfikowano mechaniki rozgrywki tak, by były o wiele bardziej przyjazne dla wszystkich fanów NieR: Automata. Całość ma wnieść powiew świeżości i być znacznie bardziej dopracowana od oryginału, a projektowi przygląda się także z uwagą PlatinumGames.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, sama gra może doczekać się nowej zawartości, bo chociaż aktorzy głosowi z pierwowzoru ponownie odegrają swoje role, to twórcy szykują także dodatkowe nagrania, a w projekt mają być zaangażowani również odtwórcy 2B i 9S z Automaty. Być może ekipa przygotuje też nowe zakończenie. Jednocześnie wedle przekazanych informacji Yoko Taro zapewnił, że ekipa zamierza zachować pracę kamery z oryginalnej gry.

NieR Replicant ver.1.22474487139… zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, ale jeszcze bez konkretnej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!