Stało się – NieR Replicant Remaster oficjalnie zapowiedziane!

Wincenty Wawrzyniak
2020/03/29 13:35
0
0

Przedstawiciele firmy Square Enix postanowili zrobić miłą niespodziankę fanom serii NieR i zapowiedzieli NieR Replicant Remaster, czyli odświeżoną wersję produkcji.

Większość z Was zapewne prędzej skojarzy NieR: Automata od NieR Replicant. Nic dziwnego – druga produkcja zadebiutowała stosunkowo dawno, bo prawie równe dziesięć lat temu na konsolę PlayStation 3. Nie zmienia to jednak faktu, że mnóstwo graczy właśnie wtedy pokochało serię NieR od japońskiego giganta Square Enix. I tak z radością możemy tych wszystkich fanów poinformować, że dziś twórcy oficjalnie zapowiedzieli NieR Replicant Remaster, czyli odświeżoną wersję produkcji z 2010 roku.

Firma potwierdziła, że prace nad remasterem trwają i opublikowała przy okazji świetny zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej – choć nie przedstawia on rozgrywki, tak wciąż zachwyca oprawą audiowizualną. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że gra zadebiutuje na komputerach osobistych na platformie Steam. I na tym koniec szczegółów. Nie podano nawet przybliżonej daty premiery. Co nie zmienia faktu, że taka wiadomość wciąż cieszy.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!