Drug Dealer Simulator okazało się tak dużym sukcesem, że będzie dalej rozwijane

Maria Wawrzyniak
2020/04/28 21:30

Wydawca pochwalił się naprawdę imponującym wynikiem – sprzedaż Drug Dealer Simulator przekroczyła już 100 tysięcy egzemplarzy. Twórcy zamierzają dalej rozwijać grę.

Jak donosi serwis Money.pl (powołując się na ISB News), Drug Dealer Simulator, czyli symulator handlarza narkotyków od polskiego studia Byterunners, okazał się naprawdę sporym sukcesem, a jego wydawca – firma Movie Games – pochwaliła się, że sprzedaż gry przekroczyła już 100 tysięcy egzemplarzy. Warto zaznaczyć, iż osiągnięto ten wynik po jedenastu dniach od premiery na platformie Steam. Tytuł ukazał się tam 16 kwietnia. Jak informowaliśmy również ponad tydzień temu, prócz sukcesu sprzedażowego, Drug Dealer Simulator z oczywistych względów może również pochwalić się sukcesem w kwestii popularności – w szczytowym momencie, czyli około godzinę temu, w Drug Deal Simulator grało aż 6 450 osób.Drug Dealer Simulator okazało się tak dużym sukcesem, że będzie dalej rozwijane

Deweloperzy ze studia Byterunners, odpowiadający za stworzenie symulatora, przyznali, że liczą na to, iż gra będzie się jeszcze przez długi czas sprzedawać naprawdę dobrze. Łącznie trafiła bowiem na listy życzeń aż 185 tysięcy użytkowników. Co jednak najciekawsze, sukces Drug Dealer Simulator sprawił, że twórcy mają w planach dalszy rozwój produkcji – na ten moment nie zdradzono jednak żadnych innych informacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!