Polski symulator handlarza narkotyków ogromnym suckesem na Steamie

Maria Wawrzyniak
2020/04/17 19:55

Wczoraj miała miejsce premiera Drug Deal Simulator – symulatora handlarza narkotyków od polskiego studia Byterunners. Gra trafiła na listę bestsellerów Steama!

Drug Deal Simulator to symulator handlarza narkotyków od polskiego studia Byterunners, który został wydany przez Movie Games (firma PlayWay jest jej udziałowcem). Premiera produkcji miała miejsce wczoraj, a już dziś możemy poinformować (podajemy za serwisem Bankier), że gra znalazła się na liście bestsellerów platformy Steam – teraz wprawdzie nie jest na samej górze, aczkolwiek wczoraj wieczorem, tuż po debiucie, trafiła na pierwsze miejsce.
Polski symulator handlarza narkotyków ogromnym suckesem na SteamieNa ten moment wydawca nie podzielił się wprawdzie wynikami sprzedaży, aczkolwiek ze statystyk serwisu Steam Charts możemy wywnioskować, iż symulator dilera sprzedał się naprawdę dobrze – w szczytowym momencie, czyli około godzinę temu, w Drug Deal Simulator grało aż 6 450 osób. Warto również zwrócić uwagę na recenzje – łącznie jest ich aktualnie 580, a średnia została wrzucona do kategorii bardzo pozytywnych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!