Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wszyscy będziemy szogunami. SEGA szykuje darmowe kopie genialnej strategii na PC Steam

LM
2020/04/08 14:55

Wedle nowego wpisu w bazie danych Steam, już niedługo będziemy mogli zgarnąć darmowe kopie gry Total War: Shogun 2 na PC.

Wszyscy będziemy szogunami. SEGA szykuje darmowe kopie genialnej strategii na PC Steam

Krótka zapowiedź promocji, która najprawdopodobniej wystartuje już w nadchodzącym tygodniu na platformie Steam. Niedawny wpis w bazie SteamDB sugeruje, że już w sobotę 18 kwietnia będziemy mogli zgarnąć darmową kopię udanej strategii od studia Creative Assemby – Total War: Shogun 2. Wedle nieoficjalnych jeszcze doniesień SEGA ma rozdawać bezpłatne egzemplarze tytułu w dniach 18-20 kwietnia.

Total War: Shogun 2 to drugie podejście do tematyki feudalnej Japonii, która zapoczątkowała cały cykl rozbudowanych strategii. Tytuł ukazał się w 2011 roku i zdecydowanie trafił w gusta graczy i recenzentów, osiągając średnią ocen krytyków na pułapie 90 punktów w Metacritic.

GramTV przedstawia:

O samej promocji – jeśli zostanie potwierdzona przez wydawcę – z pewnością przypomnimy w dniu jej rozpoczęcia. Tymczasem zachęcamy do pozostania w domach i zapoznania się z aktualizowaną na bieżąco listą darmowych gier Za darmo? To dwa poproszę – Darmowe egzemplarze i weekendy z grami w kwietniu. Zostań w domu i ograj wirusa.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!