News

FIFA 20 z dużą darmową aktualizacją CONMEBOL Libertadores w marcu

Maria Wawrzyniak, 21.02.2020 22:10 0

Aktualizacja doda do gry trzy turnieje związane z Ameryką Południową: CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana oraz CONMEBOL Recopa.

Już niedługo gracze FIFA 20 doczekają się dużej darmowej aktualizacji pod tytułem CONMEBOL Libertadores, która doda do produkcji trzy turnieje klubowe związane z Ameryką Południową: CONMEBOL LibertadoresCONMEBOL Sudamericana oraz CONMEBOL Recopa. Patch ma zadebiutować już 3 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One – posiadacze Nintendo Switch raczej się aktualizacji nie doczekają.

Wszystkich nowości będzie można doświadczyć w trybie kariery, szybkiego meczu oraz specjalnym module CONMEBOL Libertadores, a do zwycięstwa poprowadzimy takie zespoły, jak C.A. Independiente, Colo-Colo, CA Penarol czy Flamengo. Cała zawartość pojawi się również w trybie FIFA 20 Ultimate Team. Na oficjalnej stronie Electronic Arts znajdziecie również wpis z pytaniami i odpowiedziami, gdzie podsumowano wszystkie informacje na temat nowej aktualizacji.

Przypomnijmy, że FIFA 20 zadebiutowała 27 września na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej.


najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!