Bethesda zaklina świetlaną przyszłość Fallout 76 – dodatek Wastelanders i data premiery na Steam

LM
2020/02/05 07:40
2
0

Fallout 76 otrzyma w kwietniu duże darmowe rozszerzenie. Pozostaje mieć nadzieję, że obejdzie się bez kolejnej afery.

Bethesda zaklina świetlaną przyszłość Fallout 76 – dodatek Wastelanders i data premiery na Steam

Wygląda na to, że po ponad roku zmagań ze społecznością skupioną wokół gry Fallout 76 Bethesda zamierza dowieźć to, co z dawna obiecała. Na oficjalnych kanale firmy opublikowano zwiastun pierwszego rozbudowanego i zarazem darmowego rozszerzenia do rzeczonej produkcji – Wastelanders. Zgodnie z ujawnionymi informacjami dodatek zadebiutuje równocześnie na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych już 7 kwietnia, ale to nie wszystko, bo tego samego dnia do ich listy zostanie dopisana również platforma Steam. Ma to szczególne znaczenie, z uwagi na fakt, iż mimo próśb graczy gra Fallout 76 na PC była dostępna wyłącznie poprzez Bethesda.net.

GramTV przedstawia:

Zawartość dodatku Wastelanders stanowi odpowiedź na większość prób fanów, które zalewały rozmaite kanały marki od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. W dniu debiutu tytuł otrzyma zupełnie przeprojektowaną główną oś fabularną, a obok niej pojawią się także dodatkowe misje. Wszystko to doprawione pojawieniem się wielu rozmaitych postaci niezależnych, które charakterystycznie dla świata Fallout podzielą się na poszczególne frakcje, by walczyć o wpływy w postapokaliptycznym świecie. Wraz z nimi w Fallout otrzyma nowy system reputacji, który uwarunkuje nasze relacje z nowymi grupami. Bethesda zapowiada też nowe wyposażenie, przeciwników, szereg wyzwań i dodatkowych lokacji.

Oczywiście całość zapowiada się nieźle, ale nie będziemy posądzać Was o skrajny optymizm wobec omawianych tu rewelacji. W kontekście Fallout 76 miarą sukcesu może być jedynie cisza, która nastąpi po debiucie dodatku, gdyż jak dotąd niemal każda ingerencja w grę wywoływała burzę w sieci. Trzymamy kciuki.

Fallout 76 zadebiutował na PC, PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2018 roku. Niebawem gra doczeka się wreszcie wydania na Steam.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
05/02/2020 12:06

Blizzard już udowodnił że warto czekać!

garfieldgarfield
Gramowicz
05/02/2020 10:53

F76 to kupa nad kupy!!