News

Kolejna niezależna perełka za darmo na Epic Games Store. A za tydzień prawdziwy hit!

pepsi, 23.01.2020 18:24 0

Epic Games kolejny raz oferuje nam grę, którą możemy dołączyć na stałe do swojej kolekcji przez najbliższy tydzień. Wiadomo również, który tytuł jest następny w kolejce.

The Bridge, niezależna produkcja The Quantum Astrophysicists Guild z 2013 roku, jest teraz dostępna za darmo na Epic Games Store

Jest to logiczna łamigłówka, która zmusza gracza do zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń dotyczących fizyki i perspektywy. To tak, jakby Escher spotkał się z Isaakiem Newtonem. Manipuluj grawitacją, by sufit stał się podłogą, gdy Ty będziesz ryzykownie manewrować pośród niestworzonych budowli.

Na graczy czekają 24 łamigłówki oparte na przyciąganiu ziemskim, spośród których każda ma swoją alternatywną wersję, odblokowywaną po ukończeniu wątku głównego. Twórcy gwarantują sporą różnorodność oraz bufor bezpieczeństwa w przypadku popełnienia błędu dzięki mechanizmowi cofania czasu. 

A już za tydzień szykuje się prawdziwa gratka dla fanów maszyn rolniczych: Farming Simulator 19! The Bridge można pobierać za darmo do 30 stycznia.

najnowsze