Kolejna niezależna perełka za darmo na Epic Games Store. A za tydzień prawdziwy hit!

pepsi
2020/01/23 18:24
0
0

Epic Games kolejny raz oferuje nam grę, którą możemy dołączyć na stałe do swojej kolekcji przez najbliższy tydzień. Wiadomo również, który tytuł jest następny w kolejce.

Kolejna niezależna perełka za darmo na Epic Games Store. A za tydzień prawdziwy hit!The Bridge, niezależna produkcja The Quantum Astrophysicists Guild z 2013 roku, jest teraz dostępna za darmo na Epic Games Store.

Jest to logiczna łamigłówka, która zmusza gracza do zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń dotyczących fizyki i perspektywy. To tak, jakby Escher spotkał się z Isaakiem Newtonem. Manipuluj grawitacją, by sufit stał się podłogą, gdy Ty będziesz ryzykownie manewrować pośród niestworzonych budowli.

GramTV przedstawia:

Na graczy czekają 24 łamigłówki oparte na przyciąganiu ziemskim, spośród których każda ma swoją alternatywną wersję, odblokowywaną po ukończeniu wątku głównego. Twórcy gwarantują sporą różnorodność oraz bufor bezpieczeństwa w przypadku popełnienia błędu dzięki mechanizmowi cofania czasu.

A już za tydzień szykuje się prawdziwa gratka dla fanów maszyn rolniczych: Farming Simulator 19! The Bridge można pobierać za darmo do 30 stycznia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!