Turowa strategia Panzer Corps 2 z datą premiery

LM
2020/01/20 20:10
0
0

Po niemal trzech latach od pierwszych zapowiedzi tytuł znalazł drogę do premiery na komputerach osobistych za pośrednictwem Steam.

Turowa strategia Panzer Corps 2 z datą premiery

Dobra wiadomość dla fanów strategii z II wojną światową w tle. Firma SlitherineGames opublikowała na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube najnowszy zwiastun gry Panzer Corps 2 od studia Flashback Games. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że zapowiedziana jeszcze w 2017 roku produkcja doczeka się wydania na PC dokładnie 19 marca. Rzućcie okiem na dołączony poniżej zwiastun.

Panzer Corps 2 podobnie jak wydany w 2011 roku pierwowzór powraca do klasycznych mechanik, aczkolwiek tym razem otrzymamy je w znacznie lepszej oprawie wizualnej, którą przygotowano na silniku graficznym Unreal Engine 4. Tytuł przenosi nas w realia II wojny światowej, gdzie uczestniczymy w turowych starciach jednostek pancernych, dbając o ich rozmieszczenie i statystyki. Jeszcze przy okazji zapowiedzi ekipa z Flashback Games obiecywała równowagę pomiędzy sprawdzonymi rozwiązaniami a innowacją w turowych strategiach – efekty ich długoletnich prac ocenimy już niebawem.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!