Popkultura

Wiedźmin Netflix – ile serialowy Jaskier ma w sobie z Polaka?

LM, 15.01.2020 10:35 1

Zabawy na trzepaku? Pierogi? Obowiązkowy świąteczny seans Kevina? Sprawdźcie sami.

Polski oddział platformy Netflix opublikował na swoim kanale kolejny materiał promujący pierwszy sezon serialu Wiedźmin. Podczas gdy ostatnio główni bohaterowie serii zmagali się z oryginalnymi nazwami miejsc i postaci, tym razem wcielający się w Jaskra Joey Batey musiał udowodnić, że słowiańska kultura nie jest mu obca. Tym samym dowiedzieliśmy się, co wie o zabawach na trzepaku, skokach narciarskich, topieniu Marzanny, a także ile razy oglądał film Kevin sam w domu. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał.

Przy okazji warto wspomnieć, że odpowiedzialna za serię ekipa już pracuje nad drugim sezonem Wiedźmina, ale efekt ich pracy zobaczymy najszybciej w przyszłym roku. Co jednak równie ważne, Lauren S. Hissrich w niedawnym wywiadzie potwierdziła, że zakończenie serialu będzie tożsame z prozą Sapkowskiego, co oznacza, że przy zaprezentowanym przez filmowców tempie rozwoju akcji, Wiedźmin nie zakończy się na drugim sezonie.

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć, to kompletny, składający się z 8 odcinków pierwszy sezon Wiedźmina, czeka na Was na platformie streamingowej Netflix od 20 grudnia.

https://www.youtube.com/watch?v=MPPVKewQtFY

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze