News

Netflix stworzył interaktywną mapę świata Wiedźmina z najważniejszymi informacjami

Maria Wawrzyniak, 12.01.2020 18:50 0

Dzięki mapie oraz dołączonej do niej osi czasu fani serialu, którzy niekoniecznie znają uniwersum, mogą uporządkować sobie informacje (z odpowiednią dozą ostrożności).

Wczoraj na oficjalnym Twitterze serialowego Wiedźmina pojawiła się informacja o interaktywnej mapie przedstawiającej uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy postanowili dołączyć do niej oś czasu, dzięki czemu możemy uporządkować swoją wiedzę (lub też ją uzupełnić) i umiejscowić sobie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w serialu. Takie rozwiązanie może się okazać pomocne – zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę sporą falę krytyki dotyczącą prowadzeniu historii w trzech liniach fabularnych jednocześnie: Geralta, Yennefer oraz Ciri. Mapa wydaje się więc być optymalnym rozwiązaniem, aby nie zgubić się podczas oglądania. Dowiemy się dzięki niej również o wielu ciekawostkach, a także poznamy datę urodzin Jaskra, który jest młodszy o 6 lat od królowej Cintry.

https://twitter.com/witchernetflix/status/1215772537726160896?s=20

Oprócz tego nieco wcześniej opublikowano również grafikę prezentującą linię fabularną każdego z trojga wspomnianych bohaterów.

https://twitter.com/NXOnNetflix/status/1214620806933700608?s=20

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze