News

Age of Empires IV z mniejszą liczbą cywilizacji od drugiej części

pepsi, 10.12.2019 18:19 0

Twórcy Age of Empires IV nie idą w ilość, a w jakość. Dzięki mniejszej liczbie dostępnych cywilizacji będą mogli skupić się na ich większej różnorodności.

Na razie nie wiadomo, ile cywilizacji znajdzie się w podstawowej wersji Age of Empires IV, ale ujawniono, że będzie ich mniej niż w Age of Empires II. Informację przekazał dyrektor kreatywny Adam Isgreen na łamach serwisu PCGamesN. – Możecie oczekiwać mniejszej liczby niż 13, które dostarczyliśmy w Age of Empires II, ponieważ bardziej niż w liczebność celujemy w większą niepowtarzalność każdej cywilizacji – argumentował Isgreen.

- Choć utrzymaliśmy podobieństwo pewnych struktur, ponieważ chcieliśmy, by były one zrozumiałe we wszystkich cywilizacjach, każda cywilizacja w Age IV ma swoje własne, niepowtarzalne wizualizacje dla każdej jednostki i struktury w grze – od podstawowych żołnierzy po cokolwiek znajdzie się na szczycie imponujących struktur – wyjaśnił.

Na razie Age of Empires IV ma zaplanowany jedynie wstępny termin wydania – jest nim przyszły rok. My tymczasem zachęcamy do lektury naszej recenzji Age of Empires II: Definitive Edition.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze