News

Ultimate Ski Jumping 2020 – pierwsze screeny i garść konkretów

LM, 02.12.2019 12:48 0

Kilka trybów zabawy, masa różnorodnych skoczni i szereg opcji dla personalizowania skoczków.

Jeszcze podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii studio Blue Sunset Games zapowiedziało duchowego następcę Deluxe Ski Jumping w postaci Ultimate Ski Jumping 2020. Przy okazji zapowiedzi ujawniono, że tytuł ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switchu, a tymczasem otrzymaliśmy nowe konkrety i screeny rzeczonej produkcji.

Okazuje się, że na potrzeby Ultimate Ski Jumping 2020 twórcy przygotowali kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Obok standardowych zawodów Pucharu Świata otrzymamy dostęp do szybkiej gry, kampanii z wątkami fabularnymi, treningu, sieciowej rywalizacji ze znajomymi oraz dodatkowych rund kwalifikacyjnych. Całość rozegramy na wielu skoczniach narciarskich, wśród których pojawią się także skocznie specjalne. Podczas zabawy wystartujemy zarówno w zawodach letnich, jak i zimowych, a wszystko z uwzględnieniem cyklu dnia i nocy.

Gracze będą mogli nie tylko personalizować własnych skoczków, ale też swoje profile w grze, a także oponentów, którymi będzie kierować AI. Blue Sunset Games przygotowało cztery zróżnicowane poziomy trudności, a najciekawszym wariantem zabawy ma być ten, w którym wymieszamy je wszystkie dla poszczególnego turnieju. Obok tego zapewniono o pełnym wsparciu zarówno dla klawiatury i myszy, jak i kontrolerów.

Rzućcie okiem na załączoną poniżej galerię.

gallery:13398

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze