News

Do Call of Duty: Modern Warfare zmierzają kolejne tryby na prośby graczy

Maria Wawrzyniak, 02.12.2019 19:05 1

W tym tygodniu rozpocznie się pierwszy sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare. Okazuje się jednak, że to nie jedyna atrakcja, którą przygotowują twórcy.

Już jutro rozpocznie się pierwszy sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare. Kilka dni temu pojawiły się również plotki na temat przepustki bitewnej, według których ta ma posiadać nawet 104 poziomy. Okazuje się jednak, że szereg nowości, który wprowadzi do gry nowa aktualizacja, wspomniany battle pass oraz mnóstwo przedmiotów kosmetycznych i dodatkowych map to nie wszystko. Deweloperzy podczas pierwszego sezonu udostępnią między innymi mapy Reinforce czy Infected. Tymczasem Joe Cecot zajmujący się trybem wieloosobowym w Modern Warfare zdradził na Twitterze, że przygotowywane są również tryby w ramach Gunfight i mamy dostać jeszcze rozgrywki 3v3 oraz, co ciekawe, 1v1.
Źródło: Activision

https://twitter.com/JoeCecot/status/1200924188573200384?s=20

Wygląda więc na to, że szykuje się bardzo dobry okres dla miłośników serii Call of Duty. Zwłaszcza że twórcy zapowiedzieli rozbudowywanie najnowszej odsłony o nowe mapy, tryby, bronie oraz skórki podczas każdego sezonu – a to dopiero początek. Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało 25 października 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych odsyłamy również do naszego kompendium na temat gry oraz do recenzji.


najnowsze