News

Wspaniałe otwarcie Star Wars Jedi: Fallen Order. Na pecetach jest nawet rekord!

pepsi, 26.11.2019 19:25 1

Jeżeli słyszycie dobiegający z oddali dźwięk zbijanych piątek, niewykluczone, że to włodarze Electronic Arts świętują sukces, jaki odniosło Star Wars Jedi: Fallen Order.

Star Wars Jedi: Fallen Order jest najlepiej sprzedającą się na rynku cyfrowym grą w uniwersum Gwiezdnych wojen w ciągu pierwszych dwóch tygodni na rynku – przekazały triumfalnie w komunikacie prasowym Electronic Arts, Respawn Entertainment i Lucasfilm. Mało tego, żadna inna gra spod znaku Star Wars nie sprzedawała się tak dobrze w okresie premierowym odkąd markę pod swoją pieczą ma amerykański gigant wydawniczy.

Ten wynik pokazuje, jak duża była potrzeba na Gwiezdne wojny nastawione na rozgrywkę dla jednego użytkownika, co zresztą podkreśla Sean Shoptaw, starszy wiceprezes w firmie Disney. - Star Wars Jedi: Fallen Order demonstruje niesamowity potencjał, jaki tkwi w grach Star Wars z oryginalną fabułą. Bliska współpraca między Respawn i Lucasfilmem jest idealnym przykładem na to, jak możemy dostarczyć fanom doznania, które są autentyczne wobec historii i światów, które oni kochają, a jednocześnie zapewniają niesamowitą zabawę i wnoszą innowacje – mówi.

gallery:13345

- Tak fantastycznie przyjęcie i premiera dowodzą, że Star Wars Jedi: Fallen Order jest pozycją obowiązkową w tegorocznym okresie świątecznym – dodaje.

Gry Star Wars w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze