Po zaprezentowaniu Cybertrucka, Elon Musk sugeruje jego obecność w Cyberpunku 2077

Wincenty Wawrzyniak
2019/11/25 12:22
3
0

To jest naprawdę możliwe i w sumie miałoby jak najbardziej sens – internet tymczasem dosłownie szaleje.

Kilka dni temu pisaliśmy o reakcjach internetu na najnowszy model Tesli zaprezentowany przez Elona Muska, Cybertruck. Nie dość, że brzmi, to jeszcze wygląda jak samochód, który dosłownie został wyjęty z nadchodzącej produkcji studia CD Projekt RED, Cyberpunka 2077. Samochód ma przede wszystkim charakteryzować się użytecznością ciężarówki oraz osiągami samochodu sportowego. Krótko mówiąc, ma wymiatać. Tyle że znacznie większą sensację wywołał jego oryginalny wygląd, obok którego internet po prostu nie mógł przejść obojętnie. To z kolei postanowili skomentować deweloperzy z CD Projekt RED, zostawiając wpis pod jednym z postów Elona Muska na Twitterze.Po zaprezentowaniu Cybertrucka, Elon Musk sugeruje jego obecność w Cyberpunku 2077

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Co to oznacza? Oczywiście, że nie mamy pojęcia. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieje cień szansy chociażby na jakiegoś easter egga związanego z nową Teslą. W końcu po pojawieniu się Keanu Reevesa możemy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
3
MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/11/2019 16:33

Nie chciałbym takiego czegoś nawet za darmo... niech sie to coś trzyma z daleka od tej gry.

Headbangerr
Gramowicz
25/11/2019 14:18

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że ten samochód został tak zaprojektowany właśnie na potrzeby Cyberpunka 2077. W przeciwnym razie po co w ogóle tworzyć takie okropieństwo. Ja wiem, że Elon Musk ma szalone pomysły, ale właśnie dlatego myślę, że jego najnowszym pomysłem było stworzenie auta specjalnie na potrzeby gry.

KoD997
Gramowicz
25/11/2019 12:52

E tam Cyberpunk, nie ma jakichś nowych newsów o Wiedźminie? Ale nie o serialu tylko o gierce!
Trwa Wczytywanie