Internet reaguje na nowego pickupa Tesli, który wygląda jak samochód z gier wyścigowych na PS1

Wincenty Wawrzyniak
2019/11/22 22:43
4
0

W nocy z czwartku na piątek Tesla zaprezentowała swój nowy model samochodu – pickup Elona Muska wygląda co najmniej oryginalnie.

Nie, wbrew temu, co można sobie pomyśleć na pierwszy rzut oka – to wcale nie jest samochód z jakiejś wyścigówki na pierwsze PlayStation. Chociaż właśnie tak wygląda Cybertruck, czyli nowy model samochodu, który w przyszłości zamierza produkować Tesla, firma stworzona przez słynnego Elona Muska. Internet zareagował na pickupa błyskawicznie, porównując go do aut ze starych gier komputerowych, a także futurystycznego Humvee. Karoseria auta została wykonana ze stali nierdzewnej – co ciekawe, tym samym materiałem zostanie pokryta marsjańska rakieta Starship, nad którą obecnie pracuje druga firma Muska, czyli SpaceX. Z drugiej strony wielu graczy żartuje, że nowy pojazd mógłby równie dobrze jeździć po ulicach Night City w nadchodzącej grze Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED. Zresztą, Twitter jak zwykle robi swoje.Internet reaguje na nowego pickupa Tesli, który wygląda jak samochód z gier wyścigowych na PS1

Dlaczego w ogóle Tesla zdecydowała się wprowadzić na rynek kolejny model samochodu? Przecież jest ich wystarczająco dużo. Cóż, nie dla Elona. Mężczyzna uważa bowiem, że pickup pomoże osiągnąć cel posiadania zrównoważonej energetyki:

Jeżeli nie mamy pickupa, nie jesteśmy w stanie tego celu osiągnąć. Trzy najlepiej sprzedające się pojazdy w Ameryce to właśnie pickupy – aby rozwiązać problem z energią, musimy mieć pickupa. (Elon Musk podczas prezentacji auta)

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
4
sc
Gramowicz
23/11/2019 14:21
akcję*

 

sc napisał:

Widzieliście tę akcę *akcję. Pardon 

sc
Gramowicz
23/11/2019 14:19

Widzieliście tę akcę z szybą? Haha. To Muskowi mina zrzedła. Czy oni nie przeprowadzają jakichś demonstracji wcześniej? Taka wpadka przy takim budżecie. Było nie walić w szyby kulą i już. 

Khalid
Gramowicz
23/11/2019 00:06

Gdyby było na wodór to biorę w ciemno. Elektryki to tylko technologia przejściowa.
Trwa Wczytywanie