News

Twórca Alana Wake'a i Control zasiada do nowego projektu

pepsi, 21.11.2019 20:13 0

Sam Lake wszedł do gabinetu, przysłonił żaluzje, zasiadł za biurkiem, zamoczył pióro w atramencie i zaczął pisać swoje kolejne dzieło. A na Twitterze wzrosła temperatura.

Ćśś! Jestem w moim zupełnie nowym, tajnym legowisku pisarskim. Piszę nową opowieść. Zostaliście ostrzeżeni” – zakomunikował na Twitterze Sam Lake, spod którego ręki wyszły takie gry, jak Max Payne, Alan Wake, Quantum Break i Control. Śmiało można rzec, że ten zestaw nie ma słabych punktów. Nic więc dziwnego, że pod cytowanym wpisem rozgorzały dyskusje, prośby i błagania.

Największe zainteresowanie wzbudza tradycyjnie historia nękanego koszmarami pisarza Alana Wake’a, która aż prosi się o dopowiedzenie. Nie brakuje również zwolenników kontynuacji najnowszej produkcji Remedy Entertainment, Control, która została mocno doceniona w przeglądzie The Game Awards. Może się jednak okazać, że Sam Lake wcale nie rozpoczął pracy nad nową grą.

W zeszłym roku potwierdzono bowiem produkcję serialu telewizyjnego na kanwie Alana Wake’a, którego Lake będzie producentem wykonawczym. Być może wpis ma więc związek właśnie z tym przedsięwzięciem.

https://twitter.com/SamLakeRMD/status/1197543340847353865

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze